Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

2019 yılında sektöre yapay çiçek tanzimi ve teraryum tasarımı olarak başlayıp günümüzde yapay çiçek yapay bitki yapay ağaç teraryum tasarımı ve toptan yapay çiçek satışı alanında hizmet vermektedir.

  • MERKEZ SHOWROOM ADRESİ / YILDIRIM BEYAZIT ŞUBE : Yıldırım Beyazıt Mahallesi Olgunlar Caddesi Daştan Sitesi A Blok No:43/C DEPO-ATÖLYE ADRESİ / OSB ANBAR ŞUBE : Anbar Mah.Anamur Cad.Ihlamur Sok.No:5/A Melikgazi/KAYSERİ
  • info@naturalgardenflowers.com.tr
  • 05303130488
YURT İÇİ VE YURT DIŞINA YAPAY ÇİÇEK VE BİTKİ DEKORASYONU YAPIYOR MUSUNUZ? YOKSA SADECE KAYSERİ İÇİ Mİ?
NATURAL GARDEN FLOWERS DECOR FİRMASI OLARAK TÜRKİYE İÇİNDEKİ BİRÇOK İLE VE AVRUPA ÜLKELERİNE YAPAY ÇİÇEK VE BİTKİ DEKORASYON UYGULAMASI YAPIYORUZ.
DİKEY BAHÇE UYGULAMA FİYATLARI HAKKINDA BİLGİ ALABİLİR MİYİZ?
DİKEY BAHÇE UYGULAMALARI İÇİN ÖN KEŞİF VE ÖLÇÜ İŞLEMİNİN ARDINDAN  METREKARE FİYATI VERİYORUZ METREKARE FİYATLARIMIZ KULLANILAN ÜRÜN KALİTESİ VE YOĞUNLUĞUNA GÖRE BÜTÇENİZE GÖRE DEĞİŞMEKTEDİR.
Natural Garden Flowers Decor Mağazası Hakkında Bilgi Alabilirmiyiz?
Natural Garden Flowers Decor   2019 yılında sektöre yapay çiçek tanzimi ve teraryum tasarımı olarak başlayıp günümüzde yapay çiçek yapay bitki yapay ağaç teraryum tasarımı ve toptan yapay çiçek satışı alanında hizmet vermektedir.   Firmamız sürekli vizyonunu yenileyerek her geçen gün ürün kalitesini ve çeşitliliğini artırarak Türkiye'nin sayılı yapay çiçek ve dekoru firmaları arasında ilk sıralarda yer almayı hedeflemektedir.   Natural Garden Flowers Decor, merkezi Yıldırım Beyazıt olmak üzere biri OSB'nde atölye depo formatında diğeri Yıldırım Beyazıtta shoorom mağazası olmak üzere toplam 2 Şubede müşterilerine hizmet vermektedir. Zengin bir ürün yelpazesine sahip firmamız bu zenginliğini müşterilerine profesyonel ve deneyimli bir kadro ile sunmayı kendine ilke edinmiştir.   Firmamız bunların yanı sıra AVM'lerde otellerde kafelerde restorantlarda ofis konut ve villalar da iç dekorasyon çözümleri ile ve mimari Konsept projelere destek vermektedir.   Natural Garden Flowers Decor olarak kurumsallığı ilke edinmiş olup en kaliteli ürünlerle mekanlara güzellik katmak için her zaman yanınızdadır güler yüzlü ve samimiyet ile kaliteli hizmet arayanların tek ve değişmez adresi Natural Garden Flowers Decor!
GENELLİKLE NE TÜR UYGULAMALAR YAPIYORSUNUZ ?
NATURAL GARDEN FLOWERS DECOR FİRMASI OLARAK, Kayseri Yapay AğaçKayseri Yapay BambuKayseri Yapay Çiçek DuvarıYapay AğaçYapay Çiçek DekorasyonuDikey BahçeGül DuvarıKayseri Yapay Çiçek ToptancısıYapay Bitki PeyzajıYapay Bitki Proje UygulamaNatural Gardenİç Mekan PeyzajYapay Bitki DekoruYapay Çiçek İstoçKayseri Yapay ÇiçekBitki UygulamaYapay Bahçe PeyzajıDuvarda Yapay ÇiçekYapay Bambu UygulamasıDuvardan Sarkan Yapay ÇiçekYapay Çim Kaplaması 
ÜRÜNLERİNİZ CANLI MI?
ÜRÜNLERİMİZ HİPER REALİST YAPAY ÇİÇEKLERDEN OLUŞMAKTADIR. CANLI ÇİÇEK SATIŞIMIZ YOKTUR.